Tüm poşet ürünlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat

Firmanız için özel tasarım ve birinci kalitede baskılı poşet yaptırın. DCK Ambalaj bir çok poşet modelinde baskı yapabilmekte ve Türkiye’nin her yerine göndermektedir. Standart boy ve özel ebatlarda baskılı poşet yapabilmekteyiz. Yüksek imalat kapasitemizde istediğiniz yüksek kiloda sipariş verebilirsiniz.

baskılı poşet

118 sonuçtan 1-50 arası gösteriliyor

Baskılı Poşet Modelleri

Üretiminde bulunduğumuz bir çok farklı poşet modeli vardır. Bunlar en sık kullanılan Baskılı market poşeti, Baskılı Mağaza Poşeti, Baskılı kargo poşeti, Elbise poşeti, Kilitli poşet, Bez Çanta ve diğer bir çok modeldir.

Sektör kullanımına göre değişen poşetler El geçmeli model, Yumuşak Saplı Poşet, Atlet ve Hışır Poşet, Bantlı, Yapışkanlı, Fermuarlı gibi farklı özelliklere sahiptir. Poşetin içinde taşınması veya korunması düşünülen ürünün özelliğine göre poşet modelinde farklı tasarımlar geliştirilebilmektedir.

Poşet modellerinin her firmaya göre markalı, logolu ve benzersiz yapılabilmesi için Dck Ambalaj firma bünyesinde özel tasarım ekibimiz görev yapmaktadır.

baskılı poşet

Baskılı Poşet İmalatı

Ambalaj sitemiz içinde listenen tüm baskılı poşet ürünleri firmamız imalatından yapılmıştır. Her sektörde kullanımı yapılan poşet çeşitleri için imalat yapabilmekteyiz. Fabrikamız İstanbul’da olup Türkiye genelinden sipariş alıp teslim etmekteyiz. Poşet fabrikamız içinde en gelişmiş ve baskı kalitesi yüksek poşet makinaları kullanılmaktadır.

Poşet İmalatını bir şekilde herkes yapabilir ancak istenilen kaliteyi ve az fireyi herkes elde edemez. Poşet imalatı konusunda ülkemizde bir çok farklı sorun ve şikayet yaşanmaktadır. Renkleri kayan baskılar, çabuk solan renkler, teslimat sonrasında fark edilen bozuk poşetler sıkça görülmektedir.

İmalatınız yaptırdığınız poşetlerin sizlere daha iyi kalitede gelmesi için üreticisini, poşet imalatçısını doğru seçmeniz gereklidir. Firmamız DCK hem yurt içinde hemde yurtdışında bir çok bilinen ve tanınan fimanın, markanın poşet üretimini yapmaktadır. Aynı kalitede her müşterimize en iyi poşetleri üretiyor ve kullanımına sunuyoruz.

baskılı poşet imalatı

Özel Baskılı Poşet

Üretimlerimiz de klişe çalışmaları ekibimiz tarafından özgün olarak yapılmaktadır. Şayet ürün gruplarımız içinde beğendiğiniz bir model varsa ona yakın tasarım sizin içinde yapılabilmektedir. istediğiniz ve aradığız poşet ürün kategorilerimiz içinde yoksa mutlaka satış temsilcimizle görüşerek istediğiniz ebat ve tasarım hakkında bilgi veriniz.

Poşetlerin boyları hem standart olmakta hemde isteğe özel yapılabilmektedir. Herkes belirli boylarda üretim imalat yaptırmak mecburiyetinde asla değildir. Baskı poşet için tek renk baskı tercih edebileceğiniz gibi 2 renkli, 3 renkli, 4 renkli hatta 4+ renklerde istediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz.

özel baskılı poşet

Baskılı Poşet Tasarımı

Özel baskılı poşet için logo kullanımı, slogan kullanımı, firma kampanya duyuruları, özel bilgilendirme, adres ve iletişim detayları bulunabilir. Poşetin tasarımın ne olacağı ve hangi ölçülerde siz belirleyebileceğini gibi firma tasarım birimimizde sizler için en iyisini ortaya çıkarabilir.

Tasarımı yapılan poşetiniz için size mail ile onay gönderilmektedir. Son onayınızı vermeden, poşet tasarımını beğenmeden imalat aşamasına geçilmemektedir. Onay verilip baskıya geçildikten sonra geri dönüşü bulunmamaktadır. Her bir tasarım ayrı bir klişe çalışması demek olup ayrıca fiyatlandırma yapılmaktadır.

Baskılı Poşet Minimum Üretim Miktarı

Ambalaj Baskılı poşet imalatçı firmanız olarak sizlere her yıl en düşük baskılı poşet kilo fiyatları ile hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Poşet fiyatlarını aşağıya çekerken poşetin üretim kalitesinden asla taviz vermiyoruz. Hammadde için belirlediğimiz 1.kalite ve 2.kalite üretim dışına çıkmıyoruz.

Sizlere vereceğimiz poşet kilo fiyatının en düşük olabilmesi için alımlarınızın yüksek miktarda olması gerekmektedir. Bu nedenle standart ve tek renkli poşet modellerinde minimum 200 KG ile imalat başlamakta olup özel ebat ve çoklu renk seçimlerinde minimum imalat miktarımız 400-500 KG arasındadır.

Bazı poşet grupları haricinde adetli ve az kilolu imalatımız bulunmaktadır. Kargo poşeti, jelatin poşet, fermuarlı poşet ürünleri bunlara örnektir. Lütfen bindik bir poşet değilse miktarı temsilcimizden öğreniniz.

baskılı poşet tasarımı

Poşet Baskı

Poşetlerde kullanılacak baskı herşeyden önemlidir ve yapılacak ufak bir hatanın geri dönüşü yoktur. Üretim aşamasına girmeden önce mutlaka iki üç defa kontrol etmenizde fayda vardır. Firma uzmanlarımız kalite kontrol yapmakta olsa da sizin onayını sonunda geçerli olacaktır.

Poşet baskı hatalarında en sık yaşanan renk uyuşmazlığıdır. Renk karmaşasının önüne geçmek için renk kodu ile iletişim kuruması önemlidir. Bilgisayar veya telefon ekranında göreceğiniz renk ile poşet üzerindeki renk arasında ufak farklar olabilir.

Poşet baskısında bir diğer sorunda marka logonuz ile poşet üzerindeki logodaki uyuşmazlıktır. İşini ciddiyetle yapmayan poşet imalatçıları bu konuda da sizlere sorun yaşatabilir. Bu nedenle logonuzun JPEG yada PDF formatı yerine vektörel çalışmasını ambalaj imalatçı firmaya göndermeniz daha doğru olacaktır.

Baskılı poşet üretim, sipariş, kalite, fiyat ve sormak istediğiniz herşeyi bizlere hemen ulaşarak sorabilirsiniz. Sizler için en iyisini yapmaya kuruluşumuzdan beri aralıksız devam ettirmekteyiz.

Telefon EtWhatsApp Yaz