Tüm poşet ürünlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat

hakkımızda

DCK Pack Global 1971 yılında Pendik'te mütevazı bir atölyede başladığı serüvenini bugün 40'tan fazla ülkeye ambalaj ihraç ederek devam ettiriyor. Kurucumuz Name Karataş'ın önce çalışan ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla kurduğu DCK Pack Global bugün birçok farklı sektördeki şirketlerin ambalaj ve paket ihtiyaçlarını karşılıyor. Şirketimiz 5 üretim tesisi 1 de yönetim ofisiyle ülkemizde ve dünyada birçok firmanın ambalaj tedarikçisidir. DCK Pack Global kalite ve güvenin ambalaj sektöründeki temsilcisi olarak büyümeye devam ediyor.

Neler Yapıyoruz
Üretici olarak sunduğumuz bir çok model baskılı ambalaj ürünleri üretiyor ve uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Misyonumuz
Tüm tedarikçi ve tüketicilerin ürünlerini güvenle paketleyebileceği ambalajlar üretmek için her geçen yıl alt yapısını çağa uygun geliştiriyor. Üretimde ekolojik değerleri ön planda tutmayı hedefleyen firmamız Ar-Ge çalışmalarına önem vererek bu yolda öncü olmayı başarıyor. Tüm iş ortaklarımızın ambalaj ihtiyaçlarını marka değerlerini en iyi şekilde temsil edecek ürün ve hizmetler üretmeye devam ediyor.

Vizyonumuz
DCK Pack Global 2018 yılında aldığı yeniden kurulum kararıyla yolunu dünyada önde gelen firmaların ambalaj tedarikçisi olacak şekilde yeniden çizdi. Firmamız, dünyanın farklı noktalarındaki üreticilerin ambalaj ihtiyaçlarını güçlü üretim, lojistik ve satış sonrası destek hizmetleriyle karşılamayı ana hedef olarak koyup bu yolda mükemmeli hedefliyor.

Hizmet Politikamız
Üretmekte olduğumuz ürünlerin reklam alanındaki öneminin farkındayız, bu önemi ve iyi ürünlerle elde edilebilecek değeri her fırsatta müşterilerimizle paylaşıyoruz. Biz işimizi iyi yaparsak herkesin bundan büyük fayda göreceğini biliyor ve bu ciddiyetle çalışıyoruz.

poşet haritası

Telefon EtWhatsApp Yaz