Tüm poşet ürünlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat

Özel imalat Baskılı Market poşeti Dck Ambalaj kalitesinde en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Market kullanımına en uygun Atlet tip poşetler, Hışır poşet ürünler, Rulo poşet modellerinde toptan alımlarda en iyi fiyat teklifini biz veriyoruz.

market poşeti

Gösterilen sonuç sayısı: 12

Market ve Şarküteri sektörü poşet ihtiyacının en fazla olduğu alanlardan biridir. Bu nedenle mutlaka toptan üretim gerektiren işletmelerdir. Bir marketin ortalamada aylık poşet tüketimi 100 kg üzerindedir. Büyük Marketlerde bu sayıda aylık 500 kilograma kadar çıkabilmektedir.

Market Poşeti

Baskılı Market Poşeti

Marketlerde baskısız poşet kullanmak pek görülen bir durum değildir. En faz manav reyonu ve ekmek raflarında baskısız poşetler kullanılırken diğer tüm ürün gurupları için baskılı market poşeti tercih edilmektedir. Market poşetlerinin üzerine baskı her tip poşet modelinde olabilir. Yoğunluğu ve poşetin kalınlığına göre özel makinalarda baskı yapılmaktadır. Firmamız DCK ambalaj marketlerin tüm poşet tedariklerinde baskılı ve baskısız imalat çözümleri üretmektedir.

baskılı market poşeti

Baskılı Market Poşeti kullanımının bir çok avantajı bulunur. Sadece poşet görsel kalitesi için değil, firma imajınız, firma ve market isminin yayılması içinde önemlidir. Kısacası en ucuz reklam ve tanıtım ürünü poşetlerdir. Hali hazırda kullandığınız ve tükettiğiniz poşetleri artık baskılı şekilde yaptırarak çok yönlü kazanç elde edersiniz.

Market Poşeti Modelleri

Marketlerde kullanılan genelde 3 tip farklı poşet olsa da genelde tek isimle bilinirler. Atlet poşet = Hışır poşet diyebiliriz. Rulo poşetlerde marketlerde sıkça kullanılır ve yine şekli atlete benzeyen poşet ürünüdür. 3 model ürünün imalatınıda yapan firmamız istediğiniz ebatlarda seri üretim sağlamaktadır.

Market poşet ürünleri diğer sektörlerde kullanılan poşet ürünlerine göre fiyatları daha uygundur. Farklı üretim alternatifleri bulunur. Alçak yoğunluklu ve yüksek yoğunluk üretimi yapılabilir. 10 micron ile 30 micron incelik ve kalınlıkta imalatı yapılmaktadır. Alçak yoğunluk poşetlerde micron oranı ne kadar aşağı inerse poşetlerde taşıma gücü o kadar azalır.

Anlatımını yapmış olduğumuz tüm market poşeti ürünleri için baskı yapılabilmektedir. Renk seçimi içinde oldukça fazla alternatifi vardır. Market poşetinin zemini siyah veya sadece beyaz olması gerekmez. Bu tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Klasik standart boy ve tek renkli basımlarda daha az malat yaptırma şansınız vardır. Firmamızdaki bu miktar 200-300 kg aralığındadır.

Market Poşeti Tasarımı

Market Poşeti Tasarımı

Herşey tamamsa ve firmamızla anlaştıysanız sizin için öncelikle tasarım aşamasına geçeceğiz. Şayet ilk defa poşet yaptırıyorsanız firmanıza özel klişe tasarımı bizim tarafımızdan yapılacaktır. Daha öncesinden belirlenmiş olan poşet yoğunluğu, poşet ebatları hesaba katılarak sizlere özgün bir tasarım deneyimli ekibimizce kısa sürede hazırlanır ve onay için sizlere mail gönderilir.

Poşet tasarımı için yapılan klişe aynı ürünün defalarca basılması için yeterlidir. Bir dafa klişe çalışması yapılır ancak tasarım, logo, adres, iletişim detayları gibi bilgiler değişecekse klişe çalışması içinde ayrı bir işlem gerekecektir.

Poşet tasarımı geri plana atılacak bir konu değildir. Yüklü miktarda poşet yaptırdığınızı düşünürseniz kötü bir poşet tasarımının binlerce müşterinizin elinde olmasını istemezsiniz. Tasarımcılarımız birden fazla alternatifle sizler önerilerini sunar ve kabule etmeniz halinde hemen imalat aşamasına geçilir.

market poşeti imalatı

Market Poşeti İmalatı

Her kilo ile poşet satan yer market poşeti imalatçısı değildir. Bir çok satış yapan ambalaj firması aracı konumundadır. Bu gibi satışlarda aracının olması nedeni ile kilo fiyatının yüksek olması normaldir. Kimi zaman çok uygun kilo fiyatı aldığınızı zannedebilirsiniz ancak poşet yoğunluğu düşük ve kalitesiz malzeme kullanımı yapılmış olması muhtemeldir.

Market Poşeti imalatında sipariş miktarı önemlidir. DCK ambalaj minimum 200 kg miktarda ancak standart poşetlerde üretim sağlayabilmektedir. Özel tasarım ve ebat market poşetleri için ortalama 400 ile 500 kilo arasında imalat siparişi verilmesi gerekir. Alım miktarı ne kadar az olursa kilo fiyatı yükselmektedir. Bizleri tercih eden müşterilerimize en düşük fiyatı vermek istememizden dolayı az kiloda siparişin kabulünü ve imalatını yapmıyoruz.

İstanbul Merkezli olan poşet fabrikamızdan Türkiye’nin her şehrine ürün gönderiyoruz. Bizlere ülke içinden yada yurtdışından ulaşarak poşet imalat talebinizi iletebilirsiniz. (0216) 306 7595 çağrı merkezi numaramız üzerinden yada info@dckambalaj.com.tr mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Özel Baskılı Market Poşeti

Poşet marketiniz için en önemli ambalaj ve reklam malzemesidir. Bu nedenle renksiz, tek renk baskısız ve kalitesiz poşet kullanmayınız. Bize ulaşın sizin için en iyi görsel kalitesinde, en iyi baskı çözünürlüğünde market poşetleri yapalım.

Özel baskılı market poşeti siparişleriniz onay aşamasından geçtikten sonra hemen poşet üretim bölümüne alınır ve sizlere teslimatı ortalama yoğunluğu göre 10 ile 14 gün arasında olmaktadır. Sipariş talebinizdeki miktara göre bu süre değişebilmektedir.

Telefon EtWhatsApp Yaz