Tüm poşet ürünlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat

Mağaza poşeti imalatımızda tüm modellerde üretim bulunmaktadır. Mağazanın logosu, mağaza adres bilgileri, slogan ve duyurularınız poşete baskı olarak uygulanabilmektedir. Tek renk yada çok renkli istediğiniz özelliklerde sipariş verebilirsiniz. Fiyatlar ve minimum baskı için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Türkiye’nin tüm şehirlerden sipariş verebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 27

Mağaza poşeti modelleri kullanılan ürünlerin hacim ve özelliklerine göre farklı ebat ve özelliklerde imalatı yapılan ürünlerdir. Dck Ambalaj bünyesinde ülkemizde kullanımı yapılan tüm mağaza poşetleri için imalat yapılmaktadır. Tek renkli baskılı yaptırabileceğiniz gibi çok renkli, dijital baskılı ürünlerde talep edebilirsiniz.

Mağaza poşeti modelleri

Mağazalarda kullanılan poşet çeşitleri şunladır; Takviyeli poşet, el geçmeli poşet, yumuşak sağlı poşet ve atlet poşet modelleridir. Bu poşet modellerinin ufak boy, orta boy ve büyük boyları standart ölçülerde olduğu gibi mağazanız için farklı özel çalışmasıda yaptırabilirsiniz.

Mağaza poşeti kategorisinde sergilenen ve resmileri paylaşılan poşetler firmamız DCK tarafından imalatı yapılan ürünlerdir. Uzun senelerdir poşet imalatçısı olan firmamız hem yurt içinde hem yurt dışında bir çok daimi müşterisi bulunmaktadır.

Mağaza poşeti imalatı

Mağazalar genelde yüksek poşet tüketimi yapan işletmelerdir. Giyim mağazacılığı, aksesuar mağazacılığı, kozmetik, ayakkabı, hediyelik eşya ve daha bir çok mağaza türünde yıl boyunca ciddi oranda poşet kullanımı olur. Bu nedenle poşet alımlarınızı toptan olarak yapmanız en doğru seçim olacaktır.

Mağaza poşeti minimum sipariş miktarı nedir?

Firmamız imalatında genelde yüksek kilodaki alımlarda üretim başlamaktadır. Bu nedenle imalat yaptırmak istediğiniz poşet türünün kilosu son derece önemlidir. Seri üretim yapan firmamızda az adetli alımlar  yerine yüksek kilodaki alımlar baskı sırasında girmektedir.

Yaptırmak istediğiniz poşet türü, poşet ebatlar, renk tercihinizi firma uzmanımıza bildirmeniz halinde sizlere minimum sipariş miktarı hakkında detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

Mağaza poşeti fiyatları 2021

Mağaza poşeti fiyatları poşetin özellikleri, ebatları ve sipariş miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Mağazalar genelde ortalama minimum 400 kg civarında sipariş vermektedir. Sizinde ortalama sipariş talebiniz bu yönde şimdi uzmanımıza ulaşıp size özel fiyat teklifimizi alabilirsiniz.

Telefon EtWhatsApp Yaz