Tüm poşet ürünlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat

40×50 2 Renk Baskılı Giyim Mağazası Poşeti

40×50 2 Renk Baskılı Giyim Mağazası Poşeti örnek modeli için size özel tasarımla imalatımız vardır. Bir çok mağaza poşeti modelinde en uygun fiyatlarla imalat yapıyoruz. Öne çıkan görselde bulunan ürün el geçmeli takviyeli poşet ürünüdür. İstenilen baskı poşet üzerine yapılabilmektedir. Standart veya özel ebatlarda imalat yapıyoruz. 

Açıklama

Mağazalarda kullanılan her ürün için özel baskılı poşet imalatı yapıyoruz. 40×50 2 Renk Baskılı Giyim Mağazası Poşeti müşterimiz için yapılmış ve teslimatı yapılmış üründür. Sizde bu poşet görseline benzer tasarım yaptırmak isterseniz size özel çalışma hemen yapılabilir ve kısa sürede baskıya alınıp teslim edilebilir. Takviyeli poşet ürünlerinde en yüksek kalitede poşet üretiyoruz.

Mağaza poşetlerinde baskılı ürünlerimizle bir çok firma ve markanın poşet tedarikçisiyiz. Minimum 200 kg dan başlayan siparişler almaktayız. Özel ebatlarda ortalama 400 kg kabule etmekteyiz. Kilo başı fiyatları en düşük seviyede olması için mutlaka toptan sipariş vermeniz gerekmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“40×50 2 Renk Baskılı Giyim Mağazası Poşeti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz