Tüm poşet ürünlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat

Baskılı Atlet poşet, hışır poşet ürünlerinde 200 kg ve üstü siparişlerinizde imalatımızdan üretim yapıyoruz. Marketler, Manavlar, Fırınlar çeşitli gıda işletmeleri başta olmak üzere bir çok alanda kullanılmaktadır. Mini, Küçük, Orta ve Büyük boyları standart olarak yapılır. Firmanıza özel ebatlarda imalatıda yapılabilmektedir.

Gösterilen sonuç sayısı: 13

Atlet Poşet İmalatı

Dck Ambalaj bünyesinde bir çok farklı tip poşet modelinin imalatı sürmektedir. Atlet poşet ürünleri diğer bir çok poşet ürününe göre fiyatları daha uygundur. Toptan imalata en uygun poşetlerdir. Piyasa da baskısız hazır poşetler bulunduğu gibi firmamıza özel baskılı şekilde yapılabilmektedir.

İmalat için gereken yüksek miktarda alımdır. Az adetli alımlarda firmaya özel baskı yapılmaz. Bizlere ulaşan 200 KG ve üstü taleplerde imalat süreci başlar. Adetli alım, 10 KG, 50 KG  veya buna yakın kilolarda sipariş kabulümüz olmamaktadır.

Poşet imalatı için 50 yıla yakın sektör tecrübemizle hizmete devam ediyoruz. Poşet üretimi en iyi bildiğimiz iş olup sadece bu kulvarda müşterilerimize en iyi ambalaj çözümlerini sağlıyoruz. Fabrikamız içinde baskı için kullanılan tüm makineler en son teknoloji baskı makineleridir. Sadece makinaların iyi olması da yeterli olmayabilir. Sizin için sipariş üretime başlamsı ile birlikte her an kalitesi gözlem altına alınmaktadır.

atlet poşet

Özel Baskılı Atlet Poşet

Atlet poşetler çok talep gören poşetler olduğu için hemen al ürünleride kolayca bulunabilir. Bakısız şekide beyaz ve siyah renklerde satışı adetli veya kilolu olarak yapılmaktadır. Sade poşet istemeyenler ise hazır baskısı yapılmış poşetleride tercih edebilir. Ancak bu poşetlerdeki baskı firma logonuz veya sizin iletişim bilgilerinizi içermez. Online alışverişe uygun hemen satın al poşetleridir.

Firmamıza, markanıza, işlemenize ve ürünlerinize uygun Atlet Poşet imalatını baskılı şekilde yaptırabilirsiniz. Poşetin üzerinde sadece sizin firma bilgileriniz yer alır. İstediğiniz renk alternatifini değerlendirebilirsiniz. Tek renk tercih edebileceğiniz gibi çok renkli poşet üretimide isteyebilirsiniz.

Özel baskılı atlet poşet kullanımının oldukça fazla faydaları vardır. Öncelikle bilmeniz gereken bu poşetlerin dayanıklılığı çok yüksek olup talebe göre farklı yoğunlukta yapılabilir. Üstünde baskı tutması nedeni ile de kullanımı avantajıdır. Bulunduğunuz bölgede baskılı atlet poşet sayesinde ücretsiz şekilde firmanızın reklamını yapmış olursunuz.

atlet poşet imalatı

Atlet Poşet Ölçüleri

Piyasada en çok bilinen atlet poşet ölçüleri aşağıdaki gibidir. Bir çok poşet fabrikası standart ebatlarda alım yapılmak kaydıyla basım miktarını aza indirebilmektedir. Ancak standart boylar dışına çıkıması halinde kilo alım miktarı yükselmektedir.

Mini Boy Atlet Poşet :  21+(7+7)x35 25 Mikron
Küçük BoyAtlet Poşet :  24+(8+8)x42 30 Mikron
Orta Boy Atlet Poşet :  26+(9+9)x50 35 Mikron
Büyük Boy Atlet Poşet :  29+(10+10)x57 40 Mikron
Battal Boy Atlet Poşet :  36+(12+12)x72 55 Mikron
Jumbo Boy Atlet Poşet :  50+(15+15)x90 90 Mikron
Hantal Boy Atlet Poşet :  50+(15+15) x110 90 Mikron

Toptan Atlet Poşet

Market ve Atlet poşet kullanan mekan ve işletmelerin genelde 1 aylık poşet tüketimi 100 Kg civarındadır. Bu nedenle topan atlet poşet alımı mutlaka yapılması gereklidir. Her poşet ürünü için geçerli olan alım miktarı azaldıkça fiyat artmakta olup mümkün olduğunda yıllık poşet alımı yaptırılmalıdır. Şayet adres ve sektör değişimi planlamıyorsunuz ürünleriniz toptan fiyatlara almak inçin DCK ambalaj firmamıza ulaşın.

Toptan poşet siparişini ülkemizdeki her bölgeden yapmaktayız. Firmamız sadece ülke içinden değil yurtdışından da talep almakta ve ürün göndermektedir. Poşetlerimizin kalitesi en iyi kalitede olup sizleri yarı yola bırakmaz. Çabuk kopmaz, rengi kolay solmaz ve dayanıklıdır. Bir kilo poşetin sizlere en uygun fiyata gelmesi için kesinlikle 200 Kg üstüne çıkılması gerekmektedir.

toptan atlet poşet

Atlet Poşet Tasarımı

Görüntüsü Atlete benzeyen poşet adını buradan almaktadır. Hışır poşet olarak da bilinmektedir. Farklı kalınlık, ebat ve yoğunlukta üretilmektedir. İlk defa poşet yaptıracaksanız size özel klişenin yapılması gerekecektir. İkinci kez alımlarda tasarım değişmeyecekse klişe çalışması yapılmaz. Bütün atlet poşetler birbirine benzesede tasarım yönünden hepsi farklıdır. Tasarım poşetin daha göz alıcı olmasını size artı katar ve firma imajına katkı sağlar.

atlet poşet tasarımı

DCK ambalaj Baskılı poşet ürünlerinin tümünde müşterilerine özel poşet tasarımları yapar. Daha önce her bir firma veya yerde kullanılmamış tasarımı sizin için oluşturur. Tasarım yeteceği oldukça yüksek, bu alanda uzmanlaşmış ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Tasarım çalışması için birden fazla çalışma yapmaktayız. Sizlere mail ile onaya gönderilir ve kabule etmeniz halinde baskı işlemine alınır.

Atlet poşet modelleri Fiyatları ve diğer özellikleri hakkında bizlere kolayca ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Kategoride müşterilerimiz için yapılmış ve teslimatı yapılmış ürünler model olarak sergilenmektedir. Sizin isteğinize yakın bir model varsa ürün altındaki teklif al, fiyat al butonundan bizlere ulaşıp detayları öğrenebilirsiniz.

Telefon EtWhatsApp Yaz