Tüm poşet ürünlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat

kargo poşeti

Firmanıza, Markanıza özel kargo poşeti imalatı yapıyoruz. İstediğiniz ebatlarda ve ölçülerde üretimimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin her şehrinden bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Standart ölçülerde minimum 1000 adetten başlayan sipariş alıyoruz. Kargo poşeti fiyatları ve diğer imalat hakkındaki bilgiler için bize ulaşın.

Gösterilen sonuç sayısı: 27

Baskılı kargo Poşeti

Ürün gönderimi ve evrak gönderimi yapan firma ve işletmeler için en ideal ambalaj ürünü kargo poşetleridir. Günümüzde bir çok firma ve marka kendine özel baskılı kargo poşeti imalatı yaptırmaktadır. DCK Ambalaj kargo poşeti imalatçısı olup ülkemizde bir çok özel şirket, e-ticaret firmaları, kamusal firmalar, belediyeler, okullar ve daha bir çok sektöre özel imalat yapmıştır.

Kargo poşeti modellerinde en çok referansa sahip firmayız. Fire kaybımız yok denecek kadar azdır. Poşet üzerindeki baskı kalitemiz son derece yüksektir. En gelişmiş baskı makinelerinde poşetlerin imalatını yapmaktayız. Size özel tasarım için bünyemizde yüksek tecrübeye sahip tasarım ekibimiz görev yapmaktadır.

Kargo Poşeti Fiyatları

Kargo poşetlerinin bir çok farklı modeli bulunmaktadır. Cepli kargo poşeti, bantlı kargo poşeti, yapışkanlı kargo poşeti, şeffaf kargo poşeti, el geçmeli kargo poşeti, siyah kargo poşeti, renkli kargo poşetleri modellerden bazılarıdır. Küçük boy, orta boy, büyük boy veya istediğiniz özel boylarda imalat yapıyoruz. Hangi ürünün imalatına, ebatlarına ve alım miktarına göre kargo poşeti fiyatları değişmektedir. Fiyatlar için lütfen bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşınız.

Ürünlerin olduğu ilgili kategoriden yaptırmak istediğiniz modele yakın ürün üzerinden dilerseniz WhatsApp üzerinden hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Toptan alımlarda en düşük birim kilo fiyatı ile poşet üretimi yapıyoruz.

Renkli Kargo Poşeti

Tek renk kargo poşetlerimiz standart ebatlarda seri üretimi bulunan ürünlerdir. Bu ürünler için minimum sipariş alım miktarımız 1000 adet olmaktadır. Renkli baskılı ve özel ebat çalışmalarında talep edilen renkler ve ebatlara göre minimum sipariş miktarı tarafınıza söylenmektedir.

Poşetlerin üzerine tek renk, iki renk, 3 renk baskı, 4+ renk baskı yapabilmekteyiz. Poşet referansları arasında renkli kargo poşeti yaptığımız bir çok markamızı görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Logolu Kargo Poşeti

Gönderilerinizi ve ürünlerinizi müşterilerinize kendi logonuzun baskılı olduğu poşet ambalajında gönderin. Kalitesiz bir ambalaj kurumsal firma imajına kötü etki edecektir. Poşet siparişlerinizde ürünler üzerinden istenilen tasarım gelişmiş makineler sayesinde oldukça kolaydır. Firma ve markaya ait olan logo poşetin tek yüzüne yada iki tarafına işlenebilmektedir.

Dck Ambalaj logolu kargo poşeti siparişini oldukça fazla almakta ve 5 yılı aşkın süredir bu modelde imalat yapmaktadır. Canlı baskı renkleri, kolay yırtılmayan, kopmayan ve renkleri solmayan poşetler üretiyoruz.

Telefon EtWhatsApp Yaz