Tüm poşet ürünlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat

22×35+5 Tek Renk Baskılı Kargo Poşeti

22×35+5 Tek Renk Baskılı Kargo Poşeti talebinizde hızlı teslimat çözümleri, uygun fiyat ve kaliteli baskı sağlıyoruz. Poşet üzerine istediğiniz baskı kolaylıkla yapılabilmektedir. Logo, Slogan, Bilgilendirme metinleri ve diğer istedikleriniz ilave edilebilmektedir. Her bölgeden bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz. İmalat süreci hemen başlatılabilmektedir. Kargo poşeti ürününün minimum alım miktarı ve fiyatları hakkında şimdi bilgi alınız. 

Minimum imalat: Standart Kargo Poşeti 1.000 adet ile sipariş alıyoruz.

Bunlar dışında minimum sipariş miktarı ebata ve baskıdaki renk sayısıyla değişmekte olup 5.000 – 15.000 adet arasındadır.

Standart Kargo Poşeti:
Zemini açık gri renktedir.
24×30+5
30×38+5
34×45+5
48×55+5

Açıklama

Kargo poşeti modelleri en çok talep aldığımız ürün grupları arasında yer almaktadır. Bir çok özel şirket, e-ticaret firmaları, kamusal şirketler ve farklı endüstri firmaları için üretim yaptık. Poşet içinde kullanılması düşünülen malzemenin ebatlarına göre farklı boy imalatı mümkündür. Poşetimi son derece kaliteli olup kolay yırtılma ve kopma yaşanmaz. Kendinden bantlı ve yapışlı imalata uygundur.

Görselde bulunan üründe tek renk çalışması yapılmış olup istenilirse renk ilavesi yapılabilmektedir. Lütfen en az imalat miktarı hakkında firma satış birimimiz ile WhatsApp yada çağrı merkezi üzerinden görüşünüz.

Ek bilgi

Minimum İmalat Miktarı

1000 Adet

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“22×35+5 Tek Renk Baskılı Kargo Poşeti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz