Tüm poşet ürünlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat

Şeffaf Kargo Poşeti

Şeffaf Kargo Poşeti taleplerinizde farklı model ve tasarımlarda özel imalat yapabiliyoruz. Firmamıza özel logolu farklı ebatlarda yüksek kalitede imalat sağlıyoruz. Standart ölçülerdeki şeffaf kargo poşeti taleplerinizde minimum 1000 adet imalat kolaylığı sağlıyoruz. Standart ebataların dışında ise kilo miktarı yükselmektedir. Ürünlerimiz hakında size özel fiyat teklifi için DCK ambalaj firma uzmanımızla şimdi görüşün. 

Açıklama

Şeffaf Kargo Poşeti için tüm sektörler için özel imalat yapmaktayız. Tek renkli yada çok renkli standart ebat veya özel ölçülerde imalatımız bulunmaktadır. Aşağıda belirtilen ebatlarda alım yapmanız halinde minimum 1000 adet üretim yapıyoruz. Yüksek kilodaki alımlarınız için lütfen ilgili birimimizle görüşünüz.

Şeffaf kargo poşetleri sayesinde poşet içindeki ürün alıcısı tarafından kolayca görünür ve paket açılımı yapmadan teslimat güvenliği sağlanabilir. Tekstil ve giyim alanı başta olmak üzere bir çok sektörde kullanılmaktadır. Görseldeki ürün siparişi teslim edilmiş müşterimize ait olup firmamıza özel çalışma yapılacaktır.

1000 Adet minimum Şeffaf Kargo Poşeti için aşağıdaki standart boylardan alım yapılması gerekmektedir. 

  • 24×30+5
  • 30×38+5
  • 35×38+5
  • 35×45+5
  • 48×55+5

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Şeffaf Kargo Poşeti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz