Tüm poşet ürünlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat

İki Renk Kargo Poşeti

İki Renk Kargo Poşeti için sizlere en iyi çözümleri firmamıza sunmaktadır. Uygun fiyatlarımız, kaliteli poşet üretimi, yüksek teknoloji baskı makineleri ve hızlı teslimat kolaylığı sağlıyoruz. Türkiye’nin her yerinden her sektör için iki renkli kargo poşetleri imalatı yapıyoruz. Fiyat teklifi için şimdi bize ulaşabilirsiniz. 

Açıklama

İki Renk Kargo Poşeti yaptırmak istiyorsanız birinci sınıf kalitede üretim sağlıyor ve bütçenize uygun çözümler sunuyoruz. Poşet fabrikamızda kargo poşetleri için her modelde imalat yapılmaktadır. Görselde eklenmiş olan poşetler müşterilerimize ait teslim edilmiş ürünler olup size özel tasarım ve çalışma yapılacaktır. Hazır klişeniz varsa hemen baskıya geçebilir yada tasarım ekibimiz size özel klişe çalışması yapabilmektedir.

İki Renk Kargo Poşeti İmalatı

Hazır baskısız kargo poşetleri kurumsal imajınıza zarar verebilir. Bu nedenle kargo poşeti kullanımlarında kurumsal kimlik ön planda olmalıdır. DCK ambalaj firmanızın logosunu, duyusu ve sloganınız poşetlerin üzerine hatasız işlemektedir. Farklı ebat ve ölçülerde imalatımız bulunmaktadır. Baskılı iki renkli kargo poşeti yaptırmak için bize şimdi ulaşın hemen çözüm sağlayalım.

Tek Renk Kargo Poşeti ve diğer modelleri sitemizde görebilirsiniz.

1000 Adet minimum İki Renk Kargo Poşeti için aşağıdaki standart boylardan alım yapılması gerekmektedir. 

  • 24×30+5
  • 30×38+5
  • 35×38+5
  • 35×45+5
  • 48×55+5

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İki Renk Kargo Poşeti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz