Tüm poşet ürünlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat

Toptan Baskılı Poşet İmalatı

Dck Ambalaj bir çok farklı poşet grubunda toptan Baskılı poşet imalatı yapmaktadır. Firmanıza özel logolu Baskılı Poşet ihtiyaçlarınızda bize ulaşın en uygun fiyatlı çözümleri sizlere sağlayalım. Poşetlerin çeşitleri ve minimum alım miktarları için lütfen bilgi alınız. Market poşeti, Baskılı Mağaza poşeti ürünlerinde 200 KG ve üzerinden imalat yapmaktayız. Baskılı kargo poşeti, kilitli poşet, maske poşeti, opp poşet ürünleri için lütfen minimum miktarları (0216) 306 7595 - 0554 361 09 71 numaraları arayarak öğreniniz.

Firmanıza Özel Poşet Yaptırın

Poşet alırken daha uygun fiyatlar için üreticisini tercih edin. Dck Ambalaj toptan poşet yaptırmak isteyen firmalara 200 KG ve üzerinden en uygun kilo fiyatlarını sunar ve en iyi kalitede imalat sağlar.

hakkımızda

Toptan Baskılı Mağaza Poşeti İmalatı

Mağazalarda kullanılan El geçmeli poşet, Yumuşak Saplı Poşet ve Takviyeli poşet ürünlerinde üretim için minimum 200 KG ve üzerinde sipariş gerekmektedir. Sizlere poşet fiyatlarını en uygun fiyatlarla sunabilmemiz için alım miktarının yüksek olması gerekmektedir. Kilosu az taleplerde birim kilo fiyatları oldukça fazla yükseldiğinden dolayı imlalat yapamamaktayız. Üretim yaptığımız poşetler 1.kalite ve baskısı en yüksek kalitedeki poşetlerdir.

Toptan Baskılı Market Poşeti İmalatı

Marketlerde en çok Atlet poşet, Hışır Poşet ve Rulo poşet kullanımı vardır. Tüm bu poşet ürünlerinde en iyi kalitede baskı makineleri ile çalışıyor ve üretim yapıyoruz. Türkiye'nin her yerinden sipariş alıyor ve adrese teslim ediyoruz. Minimum baskı miktarı 200 KG ve üzeridir. Toptan en düşük kilo fiyatları verebilmemiz için yüksek kiloda alım gereklidir. Üretimini yapmış olduğumuz market poşetleri 1.kalitedir. Tasarımı size özel yapılır ve renk kalitesi odlukça yüksektir.

Market poşetlerinin üzerine yapılacak logo baskısı ve poşet dizaynı için size özel tasarım ekibimizce yapılır. Hızlı teslimat sağlanır. Poşetlerimizin rengi solmaz ve dayanıklıdır. Fire kaybı minimum düzeyde olan poşetler için şimdi imalatçısı olan firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Dck Ambalaj Baskılı Poşet İmalatı

Bir çok poşet imalatı yapan firma bulabilirsiniz. Doğru firma ile çalışın mağdur olmayın. Geç gelen siparişler, bozuk baskı renkleri, ciddi fire kayıpları, rengi kabul solan poşetlerle vakit kaybetmeyin. DCK ambalaj sektördeki en eski poşet imalatçılarından biri olup kurumsal firma anlayışı ile çalışır. Ufak işletmelerden büyük kurumsal markalara kadar poşet imalatımız vardır. Markanız ve firmanız için en ideal poşeti gelin beraber tespit edelim ve size özel üretelim.

Baskılı poşet ürünlerimizin fiyatları ve özellikleri için şimdi DCK ambalaj satış ekibi ile görüşünüz.

Kilitli Poşet İmalatı

Standart ölçülerde kilitli poşet yada size özel istediğiniz ebat ve özelliklerde imalat yapabiliyoruz. Dck ambalaj bugüne kadar farklı bir çok modelde kilitli poşet üretmiş ve müşterilerinin kullanımına sunmuştur. istediğiniz poşetin numunesine göre benzer imalat yada tamamen size özel tasarım geliştirebiliyoruz. Kilitli poşetlerde istediğiniz baskıyı poşetin üzerine uygulama yapıyoruz. Ferforjeli, çift kilitli, femuarlı bir çok farklı plastik ve jelatin poşette üretim sağlıyoruz. Lütfen ürünlerin minimum imalat miktarı ve fiyatları için firmamızdan bilgi alınız.

 

Kargo Poşeti İmalatı

Firmanıza özel kargo poşeti imalatını en uygun fiyatlarla yüksek kalitede sağlıyoruz. Baskılı kargo poşeti, şeffaf kargo poşeti, yapışkanlı kargo poşeti, cepli kargo poşeti, e-ticaret kargo poşetleri üretiyoruz. Logolu yüksek baskı kalitesindeki ürünlerimiz için şimdi bilgi isteyiniz. Kargo poşetleri için standart ebatlarda 1000 adetten başlayan imalat yapıyoruz. Özel ebat ve tasarımlarda alım miktarı yükselmektedir.

 

Telefon EtWhatsApp Yaz